10
  • نیکی
  • 06 دسامبر 19
  • اخبار
  • 8960 بازدید
  • بدون نظر

بخش خبر نیکی دیلی: در پی ورود سامانه بارشی با تغذیه رطوبتی مناسب و همزمان شدن با سرما، مدارس برخی شهرها از پیش تعطیل اعلام شد!

ارمغان برف و کولاک؛تعطیلی مدارس برخی شهرها مورخ شنبه 16 آذر ماه 1398

تعطیلی مدارس عشایر و روستایی ایذه در استان خوزستان

با اتخاذ تصمیم ستاد بحران فرمانداری شهرستان ایذه به دلیل پیش بینی باراندگی شدید و جلوگیری از خطرات ناشی از این بارش ، مدارس روستایی و عشایری بخش مرکزی، سوسن و دهدز برای دو نوبت صبح و عصر تعطیل شد. گفتنیست مراکز آموزشی شهر ایذه و دهدز طبق ساعت برقرار است و فعلا تعطیل نیست.

تعطیلی برخی از مدارس استان قزوین

آقای رحمانی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: روزهای شنبه و یکشنبه ۱۶ و ۱۷ آذرماه ۹۸ به دلیل آلودگی هوا و پیشگیری از شیوع احتمالی بیماری آنفلوآنزا در مدارس، دوره های تحصیلی پیش دبستان، دبستانی و متوسطه دوره اول در نوبت صبح و بعدازظهر مدارس استان قزوین تعطیل است. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

تعطیلی مدارس چادگان در استان اصفهان

روابط عمومی فرمانداری چادگان در پیامی اعلام کرد: مدارس شهرستان چادگان فردا شنبه ۱۶ آذرماه به دلیل برف و یخبندان تعطیل است.

تعطیلی مدارس شهرستان هوراند در آذربایجان شرقی

روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان هوراند گفت: فردا شنبه (۱۶ آذر ماه)، مدارس ابتدایی و مراکز پیش دبستانی شهری و روستایی شهرستان هوراند به علت برودت هوا تعطیل است‌.

 

پ.ن: دلایل اصلی تعطیلی شیوع بیماری ویروسی آنفلونزا و ورود سامانه بارشی جدید که با برودت هوا میتواند وضع بیماری در مدارس را وخیم تر کند.

 

0 دیدگاه ارسال شده است

نمایش / مخفی کردن دیدگاه ها

ارسال نظر

پست‌الکترونیکی شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *